KARIERA

OFERTY PRACY

Broker House jest biurem obrotu nieruchomościami działającym w Poznaniu i na terenie Wielkopolski. Poszukujemy kandydatów na agentów nieruchomości zarówno posiadających doświadczenie zawodowe jak również dopiero planujących rozpoczęcie działalności zawodowej w tej branży. Jeżeli posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, jesteś dobrym sprzedawcą, potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem oraz chciałbyś pracować w nowoczesnej firmie, która daje możliwość wysokich zarobków zapraszamy do współpracy.

Opis stanowiska:

Jesteśmy elastyczni, dlatego dajemy możliwość pracy w Broker House osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą (bądź gotowym taką działalność otworzyć) jak również w ramach umowy – zlecenia z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym.

Oferujemy pracę osobom, które cenią sobie niezależność, są ambitne i potrafią sukcesywnie realizować cele jakie sobie postawią. Nasi agenci pracują w oparciu o atrakcyjny i wysoce motywacyjny system wynagrodzenia, który zależny jest od zaangażowania agenta oraz osiąganych wyników co daje możliwość wysokich zarobków. Dużą zaletą jest elastyczny czas pracy, który agent może dopasować do swoich potrzeb. Agenci w naszej firmie zajmują się kompleksową obsługą klientów w zakresie obrotu nieruchomościami a więc przede wszystkim ich pozyskiwaniem, budowaniem i utrzymywaniem relacji z klientami, pozyskiwaniem ofert, prezentowaniem nieruchomości zainteresowanym osobom, pomocą w załatwianiu formalności itp.

Jeżeli chcesz pracować w ambitnym zespole, w uczciwej i rzetelnej firmie świadczącej usługi na najwyższym poziomie skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie naszego zespołu i kompleksową pomoc oraz możliwość praktycznie nieograniczonych dochodów!

Wymagania:

Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
Wysoka kultura osobista i uczciwość
Chęć do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji
Obsługa komputera
Dyspozycyjność
Prawo jazdy i własny samochód

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy z klientami (sprzedaż, usługi, marketing)
Język obcy w stopniu komunikatywnym (najchętniej j. angielski)

Zainteresowanych pracą prosimy o przesyłanie aplikacji:

biuro(a)broker-house.pl lub kontakt telefoniczny 794-085-494