USŁUGI

O FIRMIE

Bezpieczeństwo transakcji – każdy nasz klient ma podpisaną z nami umowę pośrednictwa, wie między innymi, kto przyszedł oglądać jego nieruchomość lub ma pewność, że osoba która sprzedaje mieszkanie, działkę czy dom jest jej właścicielem. Nasze biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jest ubezpieczone w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, co daje klientowi całkowitą pewność bezpiecznej transakcji.

Oszczędność czasu – Pośrednicy lub podlegli im Agenci prowadzą cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości. Polega on na przygotowaniu pełnej dokumentacji, prezentacji nieruchomości w ogłoszeniach, umawianiu i prowadzeniu spotkań z potencjalnymi klientami, negocjacjach co do warunków oraz zorganizowaniu finalizacji transakcji aktem notarialnym. Klient oszczędza swój cenny czas na pracę, a proces transakcji pozostawia specjalistom w dziedzinie pośrednictwa nieruchomości.

Pełna wiedza na temat nieruchomości – nieruchomości, które oferujemy zostały wcześniej przez nas dokładnie sprawdzone, dzięki czemu wiemy co sprzedajemy i wynajmujemy, klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

Doświadczenie w sprzedaży/wynajmie/kupnie nieruchomości – Broker House posiada wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Działamy w oparciu o Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Dzięki rozbudowanej bazie nieruchomości, oraz ciągłej jej aktualizacji klient zawsze może znaleźć odpowiednią dla siebie nieruchomość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza baza ofert nieruchomości zawierała ogłoszenia zawsze aktualne, co nie sprawdza się w przypadku ogólnie znanych baz internetowych, typu gratka.pl, otodom.pl itp.

Pomoc w kredytowaniu – Broker House współpracuje z doradcami finansowymi, którzy pomogą każdemu klientowi w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Klient nie musi tracić czasu na odwiedzanie kilkunastu banków, doradca kredytowy przedstawi mu wszelkie dostępne formy kredytowania zakupu nieruchomości.

NASZE USŁUGI

Real-estate agent with tablet showing house to clients
pośrednictwo najmu/wynajmu
kredyt
pośrednictwo kredytowe
Baezimmer in Einfamilienhaus - Bathroom in family house
Home Staging
pobrane (2)
pośrednictwo kupna/sprzedaży
notariusz
Usługi notarialne i porady prawne
??????????????????
porady architekta